drukuj max nrm min

O firmie

NASZA FIRMA

    Jesteśmy nowoczesną multiagencją, której pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Od początku istnienia wyróżniamy się nowatorskim i profesjonalnym podejściem do sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych. Szeroka gama oferowanych produktów (ponad 100 rodzajów ubezpieczeń) oraz duży zasięg działania powoduje, że nasi klienci nie obawiają się wahań rynku związanych ze zmianami składek w poszczególnych towarzystwach. Specjalizujemy się w doradztwie z zakresu ubezpieczeń komunikacyjnych aczkolwiek w naszej ofercie znajdziecie Państwo atrakcyjne programy ubezpieczeniowe gwarantujące ochronę mienia firmowego oraz prywatnego.

   Do Państwa dyspozycji pozostają młode, wykształcone osoby o wysokich kwalifikacjach, które wspierane są odpowiednimi narzędziami informatycznymi. Celem uzyskania sprawnej i profesjonalnej obsługi nasz dział techniczny stworzył program komputerowy pozwalający na szybką symulację i prezentację składek oraz wariantów ubezpieczeń w wielu Towarzystwach. Nasi konsultanci wyposażeni są również w centralny system komputerowy z bazą danych zawieranych polis. Doradcy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc zarówno w szkoleniach organizowanych przez zakłady ubezpieczeniowe jak i w szkoleniach wewnętrznych organizowanych przez naszą firmę.

    Od momentu rozpoczęcia działalności pragnęliśmy znaleźć się jak najbliżej naszych klientów ułatwiając Państwu kontakt z naszymi pracownikami. Ubezpieczenia stały się naszą pasją a dążenie do doskonałości sprawia, że nasi klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

 

  • Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW, ASSISTANCE
  • Ubezpieczenia mieszkań i domów jednorodzinnych
  • Kompleksowe Ubezpieczenie majątku firmowego
  • Ubezpieczenia podróży krajowych i zagranicznych
  • Ubezpieczenia Szkół i młodzieży szkolnej
  • Ubezpieczenia Towarów w transporcie krajowym i zagranicznym
  • Obowiązkowe Ubezpieczenia z tytułu wykonywania zawodu
  • Ubezpieczenia na Życie oraz wiele innych programów ubezpieczeniowych

 

PONAD 20 TOWARZYSTW W JEDNYM MIEJSCU

Wróć do początku